phone_icon (1)+375 29 191 88 95 WhatsApp_Full Viberodnośnie tarcicy

phone_icon (1) 781 497 665  — odnośnie domów

O Nas

Spółka Acoustic Wood Była Założona W 2011 Roku

Celem spółki jest dostawa na rynek europejski jakościowych tarcic wyprodukowanych na Białorusi, w Rosji i na Ukrainie. Spółka rozmieszcza swoje zamówienia na dużych kompleksach przemysłu drzewnego, mających do swojej dyspozycji własne działki leśne, urządzenia do przygotowywania, transportu i obróbki drewna.

W ciągu całego istnienia spółka dała się poznać jako niezawodny dostawca. Spółka ma partnerów na terytorium Polski, Niemiec i Holandii. Dążąc do poszerzania swoich kontaktów biznesowych jesteśmi zainteresowani nowymi rynkami zbytu.

Na życzenie klienta mamy możliwość dostawy tarcic z północnych rejonów Rosji. Z powodu surowych warunków klimatycznych drewno ma o wiele gęstszą strukturę, co w sposób istotny podnosi właściwości fizyczne tarcicy niż lasy, które rosną w centralnej części Europy. Materiały, wyrobione z takiego drewna, wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Tarcice, te są wyrabiane z sosny syberyjskiej (modrzewu), świerka syberyjskiego (cedru).

Od niedawna  nasza organizacja zaczęła się zajmować handlem detalicznym w województwie Podlaskim. Szukamy partnerów w innych województwach do realizacji naszych produktów.

Dlaczego Wyberac Nas?

100%
Gwarancja Jakości

9
Lat na Rynku

> 400
Zrealizowanych Ofert

Nasze Partnerzy

18-19 maja w Mińsku odbyła się wystawa BAMAP 2017, w której uczestniczyli długoletni współpracownicy firmy Acoustic Wood – transportowo-logistyczna, firma PKS International Cargo SA

PKS International Cargo SA

PKS International Cargo SA z 1995 roku świadczy szeroki zakres usług w dziedzinie transportowo-spedycyjno-logistycznej działalności, prawa celnego.
Udana praca naszej firmy w dostawach drewna w dużej mierze zależy od szybkiej, właściwej i zgodnej pracy naszego partnera.

Pracownicy PKS International Cargo SA codziennie i przez całą dobę pracują na swoich stanowiskach pracy pomagając wielu firmom takich jak Acoustic Wood, wykonywać swoje obowiązki dokładnie i na czas dla swoich klientów.
Życzymy firmy PKS International Cargo SA sukcesów w biznesie i dalszego rozwoju!